10/20/2014 ieraksts - 20.10.2014

Dodamies iekarot Rīgu.

1.diena.

Pienāca ilgi gaidītā diena, kad devāmies rudens ekskursijā uz Rīgu. Pirmā mūsu pieturas vieta bija Antomikuma muzejs, kurā iepazinām cilvēka organismu, izpētot stikla cilvēku. Ekskursijas vadītājs ļoti aizrautīgi un interesanti mūs iepazīstināja ar cilvēka organisma uzbūvi. Pēc tam bija iespēja apskatīt visdažādākās iedzimtās slimības un patoloģijas. Ikvienam bija iespēja aizdomāties par veselīga dzīvesveida nepieciešamību, lai mēs dzīvotu ilgi un laimīgi.

Pēc tam devāmies uz “Gaismas pili”, lai iepazītu mūsu jauno bibliotēku un Gunāra Birketa meistardarbu. Gida pavadībā mums bija iespēja apskatīt visus 13 stāvus un uzzināt, kādas iespējas tiek piedāvātas bibliotēkā.

Ekskursijas pirmā diena noslēdzās ar “Misiju pa Vecrīgu”, kur piedalījamies āra dzīves apmācību centra “Pelēkais vilks” rīkotajā pasākumā, kuras laikā bija jāizpilda 26 uzdevumi. Pasākums ilga 3 stundas, pēc tam tika noskaidroti uzvarētāji. Interesantā veidā mēs iepazinām Vecrīgu, tagad tajā jūtamies drošāk un pārliecinošāk.

Dienas noslēgumu laikam gaidījām visvairāk, jo vēlējāmies nokļūt mūsu naktsmītnēs- Central Hostel. Kad ieradāmies hostelī, bijām patīkami pārsteigti, jo nebijām gaidījuši, ka būs iespēja nakti pavadīt tik modernā un jaukā vietā. Vakars un nakts pagāja jautri, jo daudzi no mums gulēt iegāja tikai pret rītu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *