10/23/2014 ieraksts - 23.10.2014

Mūsu klases hokejistu uzvaras Baltkrievijā un Latvijas čempionātā U12

23.oktobrī mūsu klase trīs​hokejisti – Gabriels Jākobsons, Pēteris Purmalis un Kristers Miķelsons kopā ar komandu devās uz Baltkrievijas pilsētu Pinsku, kur piedalījās starptautiskā turnīrā. Visas komandas, kuras piedalījās šajā turnīrā, bija ļoti meistarīgas. Mūsējiem bija jāspēlē 5 spēles, kuru rezultātā komanda izcīnīja godpilno 3. vietu. Spēļu laikā mūsu puiši sevi parādīja no labās puses, jo Kristers kā aizsargs lieliski deva daudz rezultatīvu piespēļu, Gabriels kā uzbrucējs ļoti aktīvi un enerģiski darbojās laukumā.

Neskatoties uz to, ka visiem ir brīvlaiks 28. un 29. oktobrī mūsu hokejisti nopietni strādāja, piedaloties Latvijas čempionāta U12 spēlēs. Puiši sacentās ar Brocēnu un Tukuma komandām, kuras abas uzvarēja. Atkal spēlēs sevi labi parādīja gan Kristers aizsarga pozīcijā, gan Gabriels, kurš guva vārtus. Arī Pēterim spēles bija ļoti veiksmīgas ar 3 vārtu guvumiem, it īpaši nozīmīgs bija pēdējo vārtu guvums, jo tieši šie izšķirošie vārti noteica to, ka komanda savā grupā ieguva 3. vietu. Sveicam mūsējos ar iekļūšanu finālā!

Pēteris guva atzinību ne tikai no līdzjutējiem, bet arī no tiesnešiem, jo pēc vienas no spēlēm viņam tika piešķirts labākā spēlētāja nosaukums, bet turnīrā – labākā uzbrucēja tituls.

Mēs ar Jums lepojamies! Lai izdodas sasniegt vēl un vēl!!!!!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *