10/23/2014 ieraksts - 23.10.2014

~ Kino “Balle” uz “Izlaiduma gadu” ~

Šodien kuplā pulciņā apmeklējām filmu “Izlaiduma gads”, kas ir režisora Andra Gaujas debijas spēlfilma. Dažas atziņas pēc filmas noskatīšanās:

“Filma bija ļoti savdabīga, jo nebija tā, ka man nepatika, un arī lielā sajūsmā nebiju, bet viņa viennozīmīgi lika aizdomāties par skolas dzīvi, par nākotni, par savu lēmumu sekām, varbūt tomēr liek aptvert vārda NĒ būtību, jo skolotāja izvēlējās nepareizo cilvēku, ar kuru veidot attiecības. Tomēr dzīve nav pasaka, un vienmēr ir jāaizdomājas par sekām!”

“Šī filma man izraisīja tādas nelāgas un nepatīkamas sajūtas uz beigām. Filma, pēc manām domām, bija īpatnēja un mazliet smaga. Nedaudz bija arī reizēm smieklīgi brīži, bet tā, ka man ļoti patika, tā nav.”

“Šāda veida filmas man ne visai, bet skatīties varu. Patika, bet lika arī aizdomāties par filmu. Likās, ka tā būtu tāda kā dokumentāla filma, kura tika filmēta no malas.”

“Filma bija laba un bija nedaudz ko pārdomāt arī, jo daudzi notikumi bija līdzīgi, kas notiek mūsu skolā.”

“Filma beidzās tik pat dīvaini kā iesākās. Pēc šīs filmas noskatīšanās bija laiks pārdomām par to, cik cilvēki var būt neuzmanīgi un neatbildīgi, un nevis tikai bērni, bet arī pieaugušie..”

“Latviešu filma – kā jau visas liek aizdomāties par dzīvi. Bet, galvenais, ir tas, ka pavadījām kopā šo vakaru, mēs jutāmies kā viens vesels un bijām par šo iespēju pateicīgi!”

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *