11/26/2012 ieraksts - 26.11.2012

~ Pasākumā “WEB lapu izveide” ~

Viesojāmies Liepājas Universitātē jaunajā pētījumu laboratorijā un piedalījāmies nodarbībā “WEB lapu izveide. FLASH lietošana mājas lapās. Maketēšanas pielietošana vidusskolā”.

Šo pasākumu apmeklējām, jo gribējām vairāk uzzināt par šo profesiju, kādi ir viņu ikdienas pienākumi un kā tiek veidots mājas lapu dizains. Savu darbu mums prezentēja 3 studenti, kas studē šo profesiju. Pirmais students stāstīja par Liepājas skolu mājas lapām, kā tās tiek veidotas, par biežāk sastopamajām kļūdām, kā arī izteica savus variantus, kā tās uzlabot. Otrais students bija sagatavojis prezentāciju nevis par mājas lapu dizainu, bet gan par reklāmu un spēļu dizainu. Trešais students ar mums dalījās praktiskajā pieredzē, respektīvi, viņš stāstīja par savām mācībām un darba dienām. Uzskatām, ka šis apmeklējums bija ļoti noderīgs, jo uzzinājām daudz ko jaunu, piemēram, cik ilgi ir jāveido mājaslapas un kādas ir lielākās kļūdas, veidojot mājas lapu dizainu. Esam apmierināti, ka apmeklējām šo pasākumu.

Uzskatām, ka karjeras nedēļas ir nepieciešamas, jo skolēniem ir iespēja iepazīt dažādus profesiju pārstāvjus un apmeklēt uzņēmumus. Kādam mūsu klasesbiedram karjeras dienā gūtās zināšanas noderēja pārrunās ar tēti par WEB lapas izveidi viņa uzņēmumam.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *