11/27/2012 ieraksts - 27.11.2012

~ Pasākumā “Radošuma diena – mūsu ikdiena” ~

Šis pasākums mums bija ļoti aktuāls, jo vairākiem klasesbiedriem ir interese par šīs skolas piedāvātajām specialitātēm, piemēram, par vizuālā tēla stilistu, interjera vai tērpa dizainu.

Pasākums notika Liepājas mākslas vidusskolas zālē, kura atrodas skolas pagalmā. Kad iegājām zālē, mums piedāvāja apskatīt “Rudens izstādi”, kurā bija gan gleznas, gan arī pāris rokdarbi, kurus lielākā daļa gleznu ir zīmējuši un veidojuši šīs skolas absolventi. Pēc brīža pasākuma vadītāja mums rādīja prezentāciju par skolu. Prezentācijas laikā mums likās diezgan interesanti tas, ka šai skolai ir arī sadarbība ar citām mācību iestādēm Eiropā, jo tas skolēniem iemāca sadarboties ar citu ārzemju skolēniem, apgūt jaunas zināšanas, kā arī iegūt jaunu pieredzi.

Domājam, ka pēc šī pasākuma apmeklējuma daži no mums ir izlēmuši, ka vēlos saistīt savu nākotnes karjeru ar iepriekš minēto specialitāti – vizuālā tēla stilistu. Mēs ieteiktu šo pasākumu apmeklēt visiem, kuri proti zīmēt, interesē māksla, padodas rokdarbi, vai arī ir interese par kādu no specialitātēm.

Latvijā vajadzētu vairāk tādu skolu, kā šī, ar tādu pieeju un attieksmi pret skolēniem. Iespējams dēļ prezentācijas, ko viņi rādīja, es izvēlētos mācīties šajā skolā un izmācīties kādu profesiju.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *