1/30/2015 ieraksts - 30.01.2015

Spoki, joki, dejas un aizraujoša nakts skolā!

Viens no skaistākajiem klases kolektīva piedzīvojumiem viennozīmīgi bija nakts pasākums skolā, kuru bijām gaidījuši jau kopš 5.klases. Pateicoties tam, ka 5.b klasītei vajadzēja noorganizēt Spoku trasi, mums bija iespēja palikt pa nakti skolā. Lai nakts pasākums būtu piepildīts, mēs to bijām saplānojuši pēc pilnas programmas. Spoku trase, aktīvas sporta spēles, dejas, picas cepšana un noslēgumā kino skatīšanās katram ierokoties savā guļammaisā. Tik saliedēti, jautri, atraktīvi un ar humoru apveltīti mēs bijām visu nakti, ka nemaz no rīta negribējās doties mājās. Pēc pasākuma visi atzina, ka labprāt vēl gribētu atkārtot šādu nakts pasākumu, jo tas bija tik aizraujoši, ka visa skola pieder tikai mums. Paldies visiem par draudzību, jautrību un smiekliem!