2/16/2012 ieraksts - 16.02.2012

ZPD – triju burtu savienojums, kurš lielākajai daļai vidusskolēnu ir sagādājis ne tikai galvassāpes un miega trūkumu, bet arī daudz citas nepatīkamas lietas. Arī 12.b skolēni nebija izņēmums. Pāris nedēļas pirms nozīmīgās aizstāvēšanas tika pieveikti pēdējie darbi. Skolēni bija manāmi īgni un nepacietīgi. Daudz darbi tika pārsieti vairākas reizes, lai pēdējā mirklī tiktu nodoti recenzentiem pēc iespējas labākā stāvoklī. Tā nu ātriem soļiem pienāca 16tais un 17tais marts. Šajos datumos bija nolemts, ka mums jāaizstāv ilgi veidotie darbi. Visi uzvilka savas šikās drēbes, ķērās pie melnajām planšetēm, lai noslēptu savus tekstu špikerus un būtu, kur likt, no satraukuma trīcošās rokas. Kad nu darbi bija aizstāvēti, visi varēja atviegloti nopūsties.

Tomēr ne visiem tā bija pēdējā reize, kad viņi dzirdēja par zinātniski pētnieciskajiem darbiem. Vairāki mūsu klasesbiedru darbi tika nosūtīti aizstāvēšanai uz pilsētu. Maira bija tā, kurai ar savu darbu izdevās tikt uz valsi. Apsveicam!