3/21/2015 ieraksts - 21.03.2015

~ Viesojoties Klaipēdā ~

Šodien devāmies uz LCC internacionālo universitāti, kur mūs – Valteru, Jāni, Uģi, Ģirtu un Agiju – sagaidīja ar uzkodām. Pēc nelielas patērzēšanas ar studentiem, kuri mūs laipni uzņēma, daži no skolas pārstāvjiem sniedza īsas runas par LCC un ko mēs šodien sagaidīsim.
Plāns bija sadalīts tā, ka mēs paši varējām izvēlēties, uz kurām lekcijām iet: publiskā runa, kultūra, bizness, inovācijas, psiholoģija utt., kur mums tika sniegta 30 minūšu lekcija. Visas lekcijas, kurās piedalījāmies, bija lielā mērā fantastiskas pašu lektoru dēļ, kuri bija no citām valstīm ar interesantiem stāstiem, kā arī prata lieliski iesaistīt studentus nodarbībās.
Pēc visām lekcijām mūs aizveda uz kopmītnēm, kur mēs varējām iepazīt vēl vairākus studentus ļoti atvieglotā atmosfērā ar picu un dzērieniem, mums pastāstīja par pašu dzīvi LCC, mācībām, sporta komandām, pasākumiem un projektiem, kā arī ieguvām noderīgus padomus un stāstus no vairākiem darbiniekiem.
Pasākums noslēdzās ar basketbola spēli, kur varējām novērot LCC komandu un arī tās fanus, kuri bija ieradušies ar karogiem, bungām, kā arī uzkrāsotām sejām skolas krāsā. LCC komanda uzvarēja, ovācijas un noslēgums bija lielisks.
Kopumā pasākumā ieguvām nelielu ieskatu studentu dzīvē. Mūsuprāt, pati labākā pieredze bija satikt vieslektorus, profesorus, kuri tiešām bija fantastiski cilvēki ar milzīgu pieredzi un ļoti atzinīgu attieksmi.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *