4/19/2012 ieraksts - 19.04.2012

IKVIENS IR MĪLESTĪBAS VĒRTS

Skolotāja mums paziņoja, ka mūsu skolā brauks apciemot ciemiņi no Latgales, no Dagdas. Tā kā viņi vēloties redzēt, kā skolēni un skolotāji strādā Liepājā, tad esot izvēlēts, ka nākšot ciemos pie mūsu klases. Mēs jau esam pieraduši, ka pie mums viesojas ciemiņi, tāpēc ziņu uzņēmām bez lieka stresa.

Mums paveicās, jo šajā dienā bija stundu sarakstā ielikta papildus stunda- audzināšanas stunda. Tas gan labi…Stundas tēma bija “Ikviens ir mīlestības vērts”.Šīs stundas laikā mēs iemācījāmies novērtēt paši sevi un atrast sevī visas tās labā īpašības, kas mīt mūsos. Mēs gatavojam arī saviem vecākiem glezniņu, jo tuvojas Mātes diena. Kā dāvanau no skolotājas mēs saņēmām gliemežvāciņukā simbolu mūsu ģimenes ligzdiņai unpērlīti,kas simbolizē mūs pašus. Skolotāja stundā novēlēja rūpēties par savu pērli un to ikdienas spodrināt. Mēs apsolījām, ka to arī darīsim.