4/28/2012 ieraksts - 28.04.2012

Pārgājiens 😉

Tātad 28. aprīli mēs 10. b klase nodomājām doties nelielā pārgājienā, kurā kā apskates objekti bija: Memoriāls Liepājas ebrejiem holokaustā, ūdens attīrīšanas iekārtas, fortu paliekas, mols un, protams, mūsu lieliskā Liepājas jūra pavasarī.
Pa priekšu ar autobusa palīdzību tikām līdz Šķēdes apkaimei un tad devāmies jautrā solī visi uz jūras pusi, lai sāktu savu ceļu uz mūsu aplūkošasnas punktiem.
Tā, kā pavasarī ir ļoti mainīgi laika apstākļi, neizpalika mums ceļā, kādas lietus lāses un auksta vēja matos, bet tas mums nelika bēdāties, jo pēc neilga laika, mēs sagidījām spožu sauli, kura atgādināja par kādu karstu vasaras dienu.
Pa ceļam uz fortiem gadijās maza ķibele.. ceļā, kuru izvēlējāmies bija mazs, bet diezko dziļš strautiņš no jūras, kurš satecēja kopā ar jūru. Tā, kā bija pavasaris, jūra vēl nebija diezko sasilusi un lielākā daļa no mums nevēlējās brist pāri tam(īpaši meitenes). Bet laužot jautrā prātā galvas, mūsu klases puiši tomēr sadūšojās paslapināt savas kājas un pārnest pāri klases meitenes. Tikuši pāri, mēs visi skaisti, smaidīgi devāmies tālāk savā mazajā pārgājienā.
Ceļš bija nogurdinošs, bet tomēr domāju, ka visa klase piekritīs tam, ka laiks tomēr bija diezgan lieliski pavadītts.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *