5/12/2015 ieraksts - 12.05.2015

ZZ ČEMPIONĀTA KURZEMES PUSFINĀLS KULDĪGĀ

5A – ZZ KURZEMES PUSFINĀLA ČEMPIONI – URĀĀĀ – SUPERKLASE!

Šodien klāt atbildīgā diena – ZZ čempionāta pusfināls. Izbraucam jau 7 no rīta no skolas. Uz čempionātu dodamies kopā ar 7a klasi, jo pēc čempionāta plānojam braukt klases ekskursijā, lai jautrāk, tad dodamies kopā ar septītajiem.

Tā nu Sintija Pūces un Daigas Muižules pavadībā dodamies ceļā. Pirmie startējam mēs. Sacensības norit no 9.30 līdz 15.00. Visas garās stundas sacenšamies veiklībā, gudrībā, asprātībā, pārbaudam savu spēku, acumēru un komandas garu. Kopā salikām ap 10 puzlēm, atbildējām uz dažādiem āķīgiem jautājumiem, uzcēlām augstāko balonu torni 270 cm, sametām bumbas grozā, piedalījāmies jautrā laivu braucienā, kur pārbaudījām savu spēku un acumēru, lēcām uz smaga cilindra, pārcēlāmies ar virvi no vienas platformas uz otru un kliedžām cik jaudājām, lai sasniegtu lielākos decibilus 🙂

Mums bija vislabākā līdzjutēju komanda no mūsu klasesbiedriem, kuri nestartēja konkrētajā disciplīnā, tie atbastīja ar karogiem un padomiemj no malas. Tāpat mums bija atbraukusi līdzjutēju vecāku ekipāža, kuri mūs atbalstīja visā čempionāta laikā, arī ar savu padomu.

Kad mūsu sacensību daļa bija galā, zālē svinīgi iesoļoja 6.-8.klašu komandas – mēs jutām līdzi mūsu 6c un 7a klasēm. Kad visi bija sanākuši arēnā, sākās apbalvošana – 11 komandas, kuras tiek uz finālu tika sauktas beigās. Mūsu vecāki pie pirmā trijnieka jau bažījās, ka mūsu kļūdas ir bijušas pārāk daudz, tomēr mēs cerējām līdz galam, ka uzvarēsim un tomēr bija liels gandarījums, kad izdzirdējām, ka 1.vietu ieguvusi Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 5a klase – tas bija saviļņojums, ko grūti izstāstīt. Kristiāna pat apkrita Zē ap kaklu 😀 no sajūsmas!

Tikai tagad aprotam, ka ceļš tikai sākas- un ceļazīme uz finālu uzliek mums papildus darbu un atbildību-un mēs esam gatavi pieņemt izaicinājumu un pārstāvēt Liepāju arī Jūrmalā starp visām Latvijas veiksmīgākajām klasēm – kopā aptuveni 6000 dalībniekiem, kuri satuiksies sacensībās Jūrmalā.

Taču pašlaisk sakām lielu paldies “Jaunajiem Vanagiem” kuri palīdzēja saliedēt mūsu komandas pamatsastāvu! Paldies mūsu mīļajai skolotājai Pūcītei, kura izturēja mūsu skaļo gatavošanos sacensībām! Paldies mūsu foršajiem vecākiem, kuri juta līdzi mājās gaidot un klātienē Kuldīgas arēnā! Un proetams ZZ lielais paldies par šādu iespēju klasei! Novēlam katram šādas emocijas piedzīvot!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *