9/20/2012 ieraksts - 20.09.2012

No rīta pie skolas gaidījām autobusu un braucām uz Ventspili. “Meža kaķī”sākumā mums parādīja un lika izpildīt orientēšanās uzdevumu, kur bija jāatrod noteikti kodi; tas viss bija jādara mežā. Meklēt kodus bija jautri! Pēc tam mums parādīja un lika izpildīt noteikumus, tad varējām doties trasē. Viss bija tik ļoti augstu! Kopā bija 4 trases – zilā, zaļā, dzeltenā un sarkanā. Visi izpildīja 3 daļas, bet mūsu apņēmīgā skolotāja izgāja arī melno trasi.

Tad devāmies uz observatoriju, kur pēta zvaigznes; tur mēs pavadījām 40 min.-ļoti maz, bet bija ļoti interesanti.

Tad braucām uz “Akvaparku”; tas bija pats jautrākais, kas tajā dienā bija piedzīvots, visi bija tik priecīgi! Mēs visa klase reizē laidāmies pa vienu trubu! Tad jau sākās mājupceļš.