9/29/2011 ieraksts - 29.09.2011

Piektklasnieku iesvētības!

Bijām satraukti ne pa jokam! Un kā nu ne! Visiem bija jāierodas pēcpusdienā plkst.17.oo aktu zālē uz piektklasnieku iesvētīšanu. Tā nav joka lieta, ja nu neiztur pārbaudījumus, ko tad lai dara???? Iesvētīšana bija pavisam grūta lieta- jāparāda sava veiklība, gudrība, atjautība, fiziskā sagatavotība, pat mājās veiktais uzdevums. Varbūt tāpēc visi tomēr nebija ieradušies…..

Mājās bijām sagatavojuši apdziedāšanās dziesmas, kuras veltījām skolai un skolotājiem! Noskaitījām skaļi un braši!Un kā nu ne??? Bijām jau izturējuši visus pārbaudījumus, nebijām apmaldījušies, arī spēks bija gana.

Vienā no pārbaudījumiem mums vajadzēja izveidot savdabīgu figūru- klases bildi. Pasākuma beigās ieguvām savas klases pirmo kopīgo klases foto! Pēc tam gājām rotaļās kopā ar skolas līdzpārvaldes audzēkņiem!

TAGAD ESAM LIEPĀJAS RAIŅA 6.VIDUSSKOLAS 5.A KLASES SKOLĒNI !