Apmeklējam Ģeogrāfu skolu - 09.01.2016

Jaunā ģeogrāfu skola, tā ir vieta, kurā sastopas zināšanas un sacensību gars – viens no būtiskākajiem JĢS, kas ļauj salīdzināt savas un citu zināšanas un erudīciju. Pastāv veselīga konkurence. Uzvar, protams, zinošākie. Bet īstu zaudētāju jau nav. Katrs ir guvis kaut niecīgas zināšanas klāt, kaut minimālu pieredzi, kādu ierosmi vai ideju.

Arī Daira un Santa šodien ņēma dalību Kurzemes Jaunajā ģeogrāfu skolā, kura norisinās katru mēnesi, vienā sestdienā (5.vidusskolā). Šoreiz piedalījās kā komanda kopā ar Kristiānu un Kristapu no pamatskolas.
Iepazīsties ar citiem gudriem prātiem, papildini zināšanu krātuvi un iegūsi kādu patiesi vērtīgu grāmatu par pasauli, saņemot godalgotās vietas.

g1

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *