Atkalredzēšanās pēc Ziemas brīvlaika - 05.01.2016

IMG_20160105_140236(1)IMG_20160105_141109

Šodien ir pirmā mūsu kopīgā tikšanās jaunajā 2016.gadā. Jauns gads gads ir jāsāk ar labām, pozitīvām emocijām. Tāpēc tika sveikti mūsu nu jau aizgājušā gada decembra jubilāri – Arūns, Erlends, Anrijs un Hardijs. Puiši tika pie dāvanām un mēs pie kārumiem, ko jubilāri bija sarūpējuši. Daži no mums garās brīvdienas bija izmantojuši paplašinot redzesloku ceļojot. Keitija mums pastāstīja par savu braucienu pie mīļajiem tuviniekiem uz Angliju.

Taču bija arī vēl viens nepadarīts darbiņš – mūsu lieliskās klases vakara organizatores bija apkopojušas klases domas par ballīti. Bija lietas, kas visiem patika, bet bija arī par ko padomāt un ko nākošajā reizē uzlabot.

Kopumā visiem bija liels atkalredzēšanās prieks!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *