ATKLĀTĀ STUNDA DAUGAVPILS SKOLU DIREKTORIEM - 29.09.2015

Jau otro reizi mēs aizstāvējām skolas godu, pārstāvot Liepājas Raiņa 6. vidusskolu pieredzes apmaiņas pasākumā. Šoreiz man bija jātiek galā ar tehnisko nodrošinājumu vienai, jo multimediju skolotājs Roberts Rožkalns ir komandējumā. Tomēr atkla mani nepievīla foršais 8. b klases kolektīvs. Īpašs paldies Dzintaram, kurš brīdī, kad es biju pilnīgā izmisumā, jo nemācēja iziet no xBox spēles, noreaģēja un nāca palīgā. Apziņa, ka var uz savējiem paļauties, dod iekšēju mieru 🙂

Paldies visiem, kas vēl trešā bloka beigās spēja koncetrēties un parādīt lielisku stundu, par kuru viesi teica, ka kaut ko tādu viņi NEKAD nav redzējuši un atkal slavēja skolēnu angļu valodas zināšanas, video montāžas prasmes un reportiera talantus. Malači tie, kuri spēja noreaģēt un atbildēt uz negaidītiem jautājumie, kā Lauris, Elīna, Emīls, Elza, Sofija, Artis 🙂 Paldies Tomam, Aivim, Dzintaram un Vanesai par lieliskajām intervijām un aspārtīgajiem jautājumiem un Kristiānai un Aleksim par jautrajām atbildēm, Mērijai par ātro video montāžu

Pasaules rekordu škēpmešanā sasniedza šoreiz Lauris 101 metrs!

Paldies arī tiem, kas šoreiz piekāpās un ļāva klasi pārstāvēt saviem klasesbiedriem, jo, kā parasti, atsaucība bija liela un piedalīties gribēja gandrīz visi, tāpēc tas bija VISAS KLASES pasākums.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *