BFA cup 2020 Viļņā - 14.02.2020

Nedēļas nogalē mūsu 2007.gadu komanda (no 5. a Marks Dambis) ar treneriem Ingu Lukoviču un Raineru Kleinbergu devās uz Viļņu, lai aizvadītu BFA cup 2020. Spēlēs gūtas gan uzvaras, piedzīvoti zaudējumi un sīvi nospēlēti neizšķirti. Kopumā turnīrā iegūta 5.vieta no 16 komandām.

Treneris I.Lukovičs pēc turnīra norāda, ka “gatavojamies sezonai, palikušas vien 45 dienas. Iespēlējam sastāvu, strādājam pie spēles izpratnes. Ļoti labi, ka ir spēcīgi pretinieki, lai varam analizēt pēc šīm spēlēm savas kļūdas.

Laba spēļu prakse. Paldies vecākiem par atbalstu.

Gatavojamies nākamajam izaicinājumam “Dinamo cup” Minskā 10.-13.03.2020. Bet jau sestdien braucam uz Tukumu, lai aizvadītu draudzības spēles.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *