Debašu kluba aktīvisti - 17.12.2015

Mūsu klasē ir 3 jaunieši, kas pārstāv Liepājas Raiņa 6. vsk. Debašu klubā. Debatēs ir vienmēr jautri un vienlaikus arī sarežģīti izprast doto uzdevumu. Mūsu klasesbiedriem Līvai, Nikolai un Arnim tas ir kā stimuls tikai turpināt debatēt, debatēs viņi iepazīst pavisam citu veidu, kā argumentēt savu viedokli un aizstāvēt to. Vienlaikus sadarbojoties ar fantastiskiem cilvēkiem un cīnoties par savu viedokli, tas padara visus debašu pasākumus tikai par lieliski pavadītu dienu.  Ikreizi, kad mums izsniedz jaunu rezolūciju, mums ir dotas vairākas nedēļas, lai gatavotos, kuras cītīgi pavadām rakstot lietu. Visiem vienmēr patīk piedalīties valsts un reģionālajos turnīros. Debatēs vienmēr ir laipni aicināti piedalīties mūsu skolas skolēni, kuriem ir vēlme iemācīties publiski izteikt savu viedokli. Ja vēlies pievienoties, tad var vienmēr griezties pie Arņa, Līvas, Nikolas no 10.a klases  vai Viktora no 11.a klases, vai Jāņa no 12.a klases. Izcilākā skolotāja, kura mums māca debetēt, ir Solvita Matvejeva.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *