Dejotājas viesojas Baltkrievijā - 02.04.2016

 

Mūsu klases meitenes Alise Admidiņa un Betija Skujiņa deju grupas “Ekstra” sastāvā no 30.marta līdz 3.aprīlim viesojās Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, kur piedalījās starptautiskā deju konkursā, ko organizēja Balkrievijas deju līga. Konkursā meitenes ar labiem panākumiem izpildīja deju “Kad nenāk miegs”. “Ekstras” ieguva vairākas godalgotas vietas dažādās konkursa kategorijās. Brīvā laikā liepājnieces apskatīja Minsku, apmeklēja muzejus un pabija pie mūžīgās uguns. Pēdējā dienā meitenes atpūtās arī akvaparkā.

Šis bija ļoti vērienīgs konkurss ar 5000 dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Krievijas, Polijas, Moldovas, bet skatītāju skaits Minskas Kultūras centrā pārsniedza 10 tūkstošus. Esam lepni un priecīgi par Alisi un Betiju!

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *