Dzejas studijā bibliotēkā “Libris” - 02.02.2016

Mūsu klase apciemoja pasākumu, kurš norisinājās Libris bibliotēkā. Norisinājās uzstāšanās, sava veida lasījums par Māras Zālītes darbiem. Tika dots interesants perspektīvs par viņas veikto darbu – Māra Zālīte tiecas pēc ideālu sasniegšanas, neveikliem, bet svarīgiem jautājumiem par esošo situāciju, kā arī “pelēkajiem darbiem”, par kuriem cilvēki ir aizmirsuši – cieņa pret savu zemi, pret dabu. Viņas darbi tika noraksturoti kā rakstīti uz smilšpapīra – tie berž. Berž, jo šie jautājumi ir svarīgi, grūti, bet viegli atliekami malā. Pasākumā tika lasīta Māras Zālītes dzeja klasiskās ģitāras pavadībā, kas iedeva interesantu, jaunu noskaņu pret viņas darbiem. Kopumā pasākums bija ļoti lietderīgs, jo tas ne tikai lika apskatīt Māras Zālītes darbus no cita perspektīva, bet arī apsvērt situāciju par savu valsti un tās iedzīvotājiem.

1311 12

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *