EIROPAS SAPNIS - 05.05.2016

5.maijā A.Puškina 2.vidusskolā norisinājās pasākums- Eiropas sapņu karnevālā, par godu Eiropas dienai. Kā savu ikonu mēs izmantojām mūsu direktoru, Kārli Strautiņu, jo tieši viņš ir tas, kurš virza mūs tuvāk savam sapnim, savam Eiropas sapnim. Tieši tāpēc pasākumā piedalījās jaunieši, kas ir piedalījušies Erasmus+ apmaiņas programmā. 1. vietas ieguvēji iegūtu braucienu uz Strasbūru. Visas dienas garumā izpildijām vairākus āķīgus un interesantus uzdevumus un aktivitātes, dziedājām, dejojām un visu dienu pavadijām ļoti aktīvi. Mūsu komanda ieguva 3.vietu.

hronikaMAIJS 143 hronikaMAIJS 144 hronikaMAIJS 154 hronikaMAIJS 142 hronikaMAIJS 148 hronikaMAIJS 158 hronikaMAIJS 151 hronikaMAIJS 159 hronikaMAIJS 169

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *