Ekskursijā uz lidostu „Rīga” un AS “MADARA Cosmetics” - 23.04.2019

Šodien kuplā pulciņā devāmies ekskursijā uz starptautisko lidostu “Rīga”, lai uzzinātu par lidostā pārstāvēto profesiju dažādību, kā arī iepazītu lidostas darbību. Ekskursijas sākumā gida pavadībā izstaigājām izlidošanas zāli, uzzinājām par svarīgām lietām, kas jāzina ikvienam, kurš vēlas ceļot ar lidmašīnu. Tālāk ceļš veda cauri drošības kontrolei, lai nokļūtu jau lidostas teritorijā, un ar autobusu dotos izbraucienā pa lidostu, uzzinot stingros noteikumus, kas jāievēro, pārvietojoties pa lidlauku.

Nākošais ekskursijas pieturas punkts bija AS “MADARA Cosmetics”, kur noklausījāmies gida stāstījumu par pašu uzņēmumu, laboratorijā uzzinājām par produktu tapšanas procesiem, sākot ar formulu izstrādi, kosmētikas pildīšanu pudelītēs, beidzot ar marķēšanu, fasēšanu un piegādi klientiem. Uzzinājām arī par uzņēmumā pārstāvētajām profesijām, piemēram, tehnologiem, ķīmiķiem, pārdošanas un mārketinga speciālistiem u.c. Varējām daudz atbildēt uz gida uzdotajiem jautājumiem, jo tie bija saistīti ar skolā mācīto.

Tālāk mūsu ceļš veda uz Nacionālo Mākslas muzeju un Jump Space.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *