Elviss S. pasākumā “Kurzemes uzņēmēju diena” - 21.01.2016

Šodien Elviss S. piedalījās Kurzemes Biznesa inkubatora, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un attīstības finanšu institūcijas “Altum” rīkotajā pasākumā “Kurzemes uzņēmēju diena”.

Kurzemes uzņēmēju dienā piedalījās biznesa, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas attīstības aģentūras, kā arī Liepājas, Kuldīgas un Saldus pašvaldību pārstāvji u.c.

Seminārā “Latvijas līderu stāsti” uzstājās akciju sabiedrības “Lauma Lingerie” valdes priekšsēdētāja Linda Matisone, kas ir viena no vadošajām menedžerēm Latvijā. Ar savu pieredzi klātesošos iepazīstināja arī lidsabiedrības “Air Baltic” korporatīvās komunikācijas viceprezidents Jānis Vanags, kā arī viens no veiksmīgākajiem start-up uzņēmējiem Latvijā, “Air Dog” vadītājs Agris Ķipurs un uzņēmuma “Drive e0” vadītājs Kristaps Dambis, kurš ne tikai uzbūvējis Dakāras rallijreidā piedalījušās “OSCar” automašīnas, bet arī iegājis autosporta vēsturē, radot pasaulē ātrāko elektroauto “e0 PP03”.

elviss_bizness

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *