Elviss S. skolu pašpārvalžu konferencē - 21.04.2016

Šodien Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā norisinājās ikgadējā Skolēnu domes rīkotā Liepājas pilsētas skolēnu pašpārvalžu diena “Iededz idejas spuldzi”, kurā tika ievēlēta arī jaunā Skolēnu domes prezidente un apbalvota “Gada pašpārvalde 2016”. Pasākumā pulcējās ap simts Liepājas vidusskolu aktīvāko jauniešu, lai atskatītos uz paveikto un apspriestu jaunas idejas turpmākajai darbībai.

Taču pirms nozīmīgā notikuma skolēnu pašpārvalžu dienas “Iededz idejas spuldzi” dalībnieki kopā ar 4 vieslektoriem, kuru skaitā bija arī mūsu klases skolēns Elviss Straupenieks, kas studentiem stāstīja par saviem sasniegumiem un uzņēmējdarbības karjeru, piedalījās darbnīcās.

elviss_lidzp_2

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *