Ēnu dienā visa klase - 12.02.2020

Mēs šodien ēnojām sekojošās iestādēs: Kurzemes rajona tiesā, UPB RK metāls, Ezerkrasta sākumskolā, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas birojā, LOC Kultūras daļā, Liepājas pilsētas domē, Dzintara veterinārajā klīnikā, SIA “InRex”, LOC LBJC, “A” aptiekā, Swedbank Liepājas filiālē, LiepU, RTU, Liepājas SEZ, SIA “Sense Media”, TDA “Rucavietis”, BK “Liepājas Basketbols”.

Galvenās atziņas. Ļoti noderīgs pasākums, kaut arī vienas dienas laikā var tikai nojaust par profesijas specifiku. Pozitīvi tas, ka ēnas plaši stāstīja par profesiju, veicamajiem pienākumiem, kā arī izglītības iestādēm, kurās var apgūt minēto profesiju. Vērtīgākais, ka varēja arī praktiski līdzdarboties. Ir arī gadījumi, kad jaunieši saprata, ka šī profesija nav priekš viņa, taču arī tas ir labs secinājums.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *