ERASMUS+ EASY PROJEKTA NOSLĒGUMA PASĀKUMS - 26.02.2016

Šis pasākums atšķīrās no visiem citiem, tas bija kas jauns. Bija ļoti gardas pēdējās vakariņas, pēdējās aktivitātes un diplēmu saņemšana, kam uzreiz pēc tam sekoja balle. Fantastisks pasākums ar ļoti daudzām pozitīvām emocijām. Pašā noslēguma sākumā ieradās visi projekta dalībnieki, un pēc tam pārējie bija aicinātu uz balli. Viss pasākums notika Promenādē, ļoti brīnišķīgā vietā. Uz balli ieradās vairākums klasesbiedru un ne tikai, ieradās arī tādi, kad vēl pagājušogad biju mūsu klasesbiedri. Visi pavadījām brīnišķīgu laiku, iepazīstinājām klasesbiedrus ar saviem ārzemju draugiem. Ar nepacietību gaidam nākošo projektu!

ERASMUS 018

ERASMUS 017

ERASMUS 019

ERASMUS 020

ERASMUS 022

ERASMUS 021

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *