First Lego League sacensības Cēsīs un 2.vieta - 20.02.2016

Kopā ar Liepājas valsts 1.ģimnāziiju un Liepājas 5.vidusskolu arī 6.skolas komanda pārstāvēja pilsētas godu robotikas sacensībās. Pēc mēneša centīgas un dauzonīgas gatavošanās piedalījāmies robotikas sacensībās kopā ar Valteru, Tīnu un  7c Kārli un 5b Kārli. Konkursā gatavojāmies kopā ar vecākiem un skolotāju Rihardu.

Montējām, programmējām un gatavojām radošu priekšnesumu-prezentāciju par atkritumu pārstrādi – PET pudeles ceļojums. Sacensībās vērtēja labāko programmu, labāko robota dizainu, labāko prezentāciju un draudzīgumu, komandas saspēli un izpalīdzīgumu citām komandām. Mūsu komanda Team Watermelon ieguva 2.vietu un kausu kategorijā PAMATVĒRTĪBAS.

2 4 9 10 011 12 14 22 26

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *