Florbolisti – čempioni - 14.05.2016

Grobiņas Sporta centrā savu pēdējo fināla posmu jeb sabraukumu aizvadīja Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāta vecuma grupa – U11, kurā spēlē arī mūsu klasesbiedri Krišs Antāns un Kristers Sausiņš.

Vieni no galvenajiem favorītiem šajā vecuma grupā bija “Kurši U11”, jo pērn, startējot kā “Kurši U10”, tieši liepājnieki izcīnīja zelta medaļas, turklāt visās spēlēs izcīnot uzvaras. Lai arī sastāva izmaiņas bija visai minimālas, tik viegli mūsu puišiem šosezon spēles nevedās. Regulārajā sezonā liepājnieki piedzīvoja vienu zaudējumu, taču tas neliedza “Kurši U11” komandai regulāro sezonu noslēgt pirmajiem. Pēc regulārās sezonas sekoja divi fināla posmi, kuriem kvalificējās piecas labākās komandas. Fināla posmos komandas aizvadīja divu apļu turnīru, aizvadot divas spēles ar katru komandu. Divreiz liepājniekiem arī šajā čempionāta daļā nācās atzīt pretinieku pārākumu.

Pēdējais fināla posms norisinājās Grobiņā, kur savu skatītāju klātbūtnē “Kurši U11” komandai, lai izcīnītu zelta medaļas, bija jāizcīna vismaz divas uzvaras trīs spēlēs. Mūsu puiši to paveica un pelnīti kļuva par Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionāta čempioniem U11 vecuma grupā.
  sausins

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *