IEKAROJAM SKOLAS PREZIDENTA VĒLĒŠANAS - 13.09.2016

Kā jau tas tiek paredzēts katru gadu tiek ievēlēts jauns skolas prezidents. Un, protams, bez 11.a neiztikt nekur! Esam pirmie, kuri ieradušies uz šo ļoti svarīgo pasākumu, un mēs esam gatavi pieņemt smagos un atbildīgos lēmumus ( Šogad nekādas dižās izvēles iespējas nebija, bet tik un tā kaut ko jau vērtējām ). Devām brīvdienu skolas tumbām un aparatūrai, kura savus pasākumus vēl paspēs novadīt, un iekarojām zāli paši. Pirms vēlēšanām kārtīgi pieskandinājām aktu zāli, pie dziesmām dziedāja līdzi pat citas klases. Protams, kā jau vienmēr, par to paldies Beitiņam! Iesildijušies un iesildijuši citus varējām klausīties, kas sakāms nākošajau prezidentei- Madarai Varnai. Visi vēlam izturību un veiksmi šijā mācību gadā!

img_4012 img_4005 img_4009

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *