Ieskandinām Pēdējo zvanu - 18.05.2018

Šodien mums bija īpaša diena – pēdējā skolas diena, kad tradicionāli, kā katru gadu, mums tika rīkots “Pēdējais zvans”. 8.klases šogad bija sagatavojušas ļoti interesantu pasākumu. Vispirms tikāmies pie Liepājas Universitātes, un tad visiem kopā bija jādodas veikt dažādi uzdevumi, turoties pie kopīga striķa. Pirmais uzdevums bija jāieskauj Rožu laukums, ko paveicām viegli, jo mēs esam daudz. Palīgā gan ņēmām arī savas jakas un somas. Tad mums bija jādodas uz Romas dārzu, kurā bija jāizveido strūklaka. Tad ceļš veda uz laukumu pie vecās “Rokkafejnīcas” – dziedājām dziesmu “Pīrādziņ, nāc ārā!”. Un tad bija, mūsuprāt, visinteresantākais uzdevums. Mums visai klasei kopā bija jāveic pirkums 1 eiro vērtībā. Izvēlējāmies “Narvesen”, kur iegādājāmies 2 paciņas ar salmiņiem, tā vismaz visi varējām pacienāties. Un tad jau pēdējā uzdevumā bija jādodas uz Vadugunīm, kur devām svinīgu zvērestu, kā arī apsveicām pasākuma rīkotājus. Paldies par tik jauku pasākumu!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *