IT Challenge Ventspils!

IT is my super power!!!

Šogad trīs dienu garumā no 15.- 17. novembrim trīs Baltijas valstu skolēnu komandas sacentās Ventspilī konkursā “IT Challenge Ventspils”, lai pierādītu savas prasmes pārvaldīt informācijas tehnoloģijas un radoši risināt aktuālas problēmas. Kopumā konkursā piedalījās 316 skolēni no Igaunijas, 1292 skolēni no Latvijas un 240 skolēni no Igaunijas. Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 5.b klases komanda “Citādā pasaule” 4. – 6. klašu grupā iekļuva labāko komandu desmitniekā un 40 komandu konkurencē iekļuva labāko pieciniekā, saņēmot atsevišķu balvu fotoorientēšanās sacensībās naksnīgajā Ventspilī!

Īpašs paldies Dināram Bronkam, Paulai Svilei, Paulai Martai Jonušai un Paulai Jaunciemai no 5.b klases!

Sk.Ilze Karazina

dav

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *