Izcils darbs pamatskolas ZPD lasījumos - 23.03.2016

Mūsu klases Valters un Nikola skolēnu brīvlaikā un krietni pirms tam nepaslinkoja un pieņēma izaicinājumu rakstīt zinātniski pētniecisko darbu. Viņiem bija lieliskas idejas pētniecības darbam, kas saistītas ar viņu hobijiem. Notika lieli priekšdarbi – informācijas vākšana, grūtākais izrādījās darba noformēšana un uzlikšana uz papīra, ko bija jādara brīvlaikā, bija stipri jāpacīnās ar sevi…. Nikolai saglabājās nopietnas iestrādes nākamā gada darbam, jo laika nepietika, lai darbiņu līdz galam pabeigtu šogad. Angļu valodas olimpiādes laikā, skolotājas Lauras Katkevičas mudināts, Valters uzlika sev latiņu vēl augstāk un rakstīja savu pētījumu angļu valodā un tas arī izdevās. Paldies skolotājai Laurai par konsultēšanu un tālāk jau jāpārstāv skolas gods pilsētas ZPD lasījumos.  Vēlam veiksmi!

20160324_115447

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *