Izfuksējām tos fuksīšus! - 03.11.2017

Nu gan bija pienācis varen jautrs pasākums, kurā mēs parādījām labāko no sevis un devām izcilu piemēru 10.klašu skolēniem, lai viņi zinātu, kas un kā jādara, lai pienācīgi ieietu vidusskolas posmā. Proootams, fakts, kuru viņiem bija jāiemācas un jāsaprot, ka nāksies pie viņa pieturēties līdz, kamēr mēs pabeigsim skolu, ir tāds, ka mēs esam skolas zelts un gods un ka priekšroka pašsaprotami visur tiek dota mums 12tajiem! To mēs caur visām aktivitātem likām viņiem saprast. Turklāt vēl skaidrāk visu viņi saprata, pateicoties tam, ka iesvētībās sākās 00:00 un viss bija tīts iekš baidīšanas un spriedzes…Nemaz neaizmirstot arī to, ka mēs parūpējāmies arī par savu “daili”, lai visu šovu padarītu iespaidīgāku un teikšu, ka sanāca mums pat ļoti labi. Katrā ziņā, darījām, ko varējām, lai 10.klase saprastu, kas ir vidusskola un vēlām neaizmirst viņiem zvērestā apsolīto!!!

  

  

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *