Kā 5.a uz kino gāja

5a gāja uz kinoballi, lai skatītos filmu ‘’Vectēvs kas bīstamāks par datoru.’’ Kad viņi iegāja iekšā tur smaržoja pēc popkorna un citiem saldumiem. 5a nopirka biļetes, ēdienu, dzērienu un gāja iekšā zālē.

Pirms filmas bija reklāmas. Par to laiku viena daļa runāja, otra skatījās telefonos, bet trešā daļa jau ēda. Tad sākās filma.

Lielākā daļa filmas bija ļoti smieklīga. Daudziem mījākā daļa bija, kad vectēvs izlikās beigts. Daudziem arī šķita, kad vecmamma repoja un dejoja ar studentu bija smeklīgi.

Filmas laikā daudzi skraidāja pa zāli. Daži mētāja popkornu, bet daži bija ļoti skaļi, pat tad kad viņi nesmējās. Bet neteiksim, ka visa 5a bija nepaklausīga, jo daži uzvedās labi. Uzvedība nebija tā labākā 5a klasei.

Pēc filmas, kad visi gāja āŗā, daudziem acis sāk asarot, jo bija ļoti gaišs. Nākamajā reizē, kad 5a satikās ar skolotāju, viņa teica, ka viņai bija ļoti liels kauns. Es iesaku šo filmu, jo viņa ir ļoti smieklīga un tur pamāca, ka visa dzīve nav interesanta ap  telefonu.

Anna Gaitniece

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *