Kā mēs skolotājai kēksu taisījām

Tā bija pēdējā diena, lai nodotu ZZ čempionāta mājasdarbus. Tā kā man ar Emīliju, bija uzticēts uztaisīt pārsteigumu skolotājai, mums bija jāgatavojas un lielā steigā.

Otrdien es ar Emīliju, savācām 50 centus no katra bērna klasē. Sākumā bija doma pirkt kūku, bet tad nodomājām, kapēc gan kūku, ja var ko radošāku-jā, keks tas bija. Pēc skolas mēs gājām uz veikalu sapirkt visu vajadzīgo keksam, jā keks ir tas ko dāvināsim-vaniļas un šokolādes. Protams nopirkām arī balonus, kā tad bez tiem. Otrdienas vakarā ar Emīliju un Paulu rotājām kasti un pūtām balonus.

Trešdienas rītā aizvedām kasti uz skolu, tur to novietojām aktu zālē un uz tāfeles uzrakstījām apsveikumu un tad devāmies uz 1. Bloku. Mūs palaida atrāk, tad mēs vismaz 10 minūtes mēģinājām apklust. Kad skolotāja pazvanīja Paulai, sakot, ka viņa nāk augšā, mēs visis satraucāmies. Kad skolotāja ienāca aktu zālē, mēs stāvējām, cik vien klusu varējām. Pēc dažām sekundēm ēs visi izlecām no aizskariem iebļaujoties, Gatis ieslēdza mūziku un skolotāja lēnām sāka vērt vaļā kasti. Viņa bija ļoti priecīga un pārsteigta. Skolotāja sagrieza keksu un visi ķēra un grāba un beigās skolotājai bija palicis tikai pus gabaliņš.

Nobeigumā skolotājai patika un keksi arī bija ļoti garšīgi. Klasei izdevās savaldīties un apklust un šis pārsteigums manuprāt ir ZZ čempionāta vērts.

Terēze Dzērve

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *