Kaut kas svaigs – 5A - 06.09.2016

Manuprāt, sauklis “Kaut kas svaigs” ļoti labi pieder šai tēmai, jo runa ir par jaunajām 5.tajām klasītēm mūsu skolā un tas tiešām ir kaut kas svaigs. Mazi un jauni prātiņi soļo iekšā lielajā skolā, tāpēc, lai viņiem būtu vieglāk, viņiem šodien bija sarūpēta ekskursija pa skolas svarīgākajām vietām. Šo ekskursiju varētu teikt vadīja Megija, kā arī meitene no paralēlklases ar Sigitu pie sāniem, vismaz pirmajai klasei! Pats sākums viņiem bija līdzpārvaldē, kur Megija izstāstīja visu ap un par līdzpārvaldi, arī to, ka tur droši var pievienoties visi, kas vēlas un tad, protams, sekoja ekskursija par pārējām skolas vietām. Pieredze mums būs, bija jautri, jo tas nebūt nav viegli novaldīt 32 mazus, SUPERātrus un fiksus ķiparus, kuri mēdz būs daudz gudrāki pat par mums.. Vislabākais, ko mēs atcerēsimies būs “Skolotāj? Skolotāj?”.. Kaut vai pašas esam vien skolnieces. 

5a

5a2
Apciemojam direktora rezidenci!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *