Klase dodas uz koncertu “Izstādes gleznas” - 13.04.2018

Turpinot izglītoties dažādās mākslas jomās un baudīt kultūras dažādību un plašās iespējas Liepājas pilsētā, š.g. 13.aprīlī klase devās uz koncertzāli “Lielais dzintars”, lai baudītu koncertprogrammu “Izstādes gleznas”, kurā ar jaunu ģeniālā skaņdarba versiju klajā nāk mūziķi, kas apvienojušies programmā skolu jaunatnei – klarnetists Ints Dālderis, flautiste Anete Toča, vijolniece Tatjana Ostrovska, pianiste Agnese Egliņa, kā arī populārā grupa “Autobuss debesīs”. Tādējādi skaņdarbs ieg

dav

uva jaunas krāsas, bet klausītāji iepazina jaunus klasiskās mūzikas apvāršņus. Uzvedums tika papildināts ar īpašu mākslas veidu ­ ebru jeb zīmējumiem ūdenī, kas tika projicēti uz lielā ekrāna.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *