Komandā ir spēks jeb piedalāmies ZZ čempionāta finālā - 25.05.2019

Sestdienas agrais rīts mūs nelutināja, jo, ierodoties ZZ čempionāta norises vietā Ropažos, laiks bija apmācies un diezgan stipri lija. Taču pēc klases reģistrācijas laiks sāka noskaidroties, un uz fināla atklāšanas pasākumu jau devāmies labākā noskaņojumā.

Visas dienas garumā aktīvi piedalījāmies 8 fināla uzdevumos, kā arī brīvajos brīžos izpildījām visus individuālos uzdevumus. Kaut arī apbalvojamo vidū nebijām, mēs ieguvām daudz vairāk – fantastisku klases saliedēšanās pasākumu. Visas dienas garumā mēs uzmundrinājām viens otru, jutām līdzi tiem, kuri piedalās kādā aktivitātē, un izjutām klasesbiedru atbalstu ik uz soļa. Pasākums izdevās uz visiem 100%, tā ka nākošajā gadā noteikti startēsim atkal.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *