Komanda “Radiatori” iegūst 3. vietu - 23.03.2016

23. martā 4 meitenes Mare, Kate, Ieva un Annija, izveidojot komandu “Radiatori”, piedalījās partijas “Vienotība” rīkotajā fotoorientēšanās sacensībās “Cik labi pazīsti Liepāju?” Sacensību mērķis bija vairot skolēnos interesi par Liepāju, sekmēt jauniešu orientēšanos pilsētā un sadarbošanos komandā, dot iespēju ieraudzīt Liepāju no jauna, caur detaļām atklājot zināmos un mazāk zināmos objektus un pilsētu kopumā. Komandai tika iedota fotokolāža, stundas laikā bija jāsameklē uz papīra redzamās vietas, jānofotogrāfējas un pēc stundas jāatgriežas sacensību sākumpunktā. Par katru nokavēto minūti ņēma nost 1 punktu. Mūsu meitenes izcīnīja 3. pakāpes diplomu. Apsveicam!!!

IMG_20160323_153212_HDRIMG_20160323_155107_HDR

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *