Krāt ir pavisam vienkārši! - 04.04.2016

4.aprīlī pie mums viesojās Swedbankas pārstāve, lai motivētu mūs krāt. Viņa pastāstīja par to, ka ir vērts krāt, jo ja tu katru dienu noliec maliņā 20 centus, tad pēc gada tu jau esi sakrājis vairāk kā 100 eiro. Tas, mūsuprāt, ir daudz. Viņa dalījās arī savā pieredzē ar krāšanu, kā arī mēs uzzinājām ,kuri mūsu klasē krāj naudu kaut kam, un, kuriem tas vai nu nesanāk, vai arī nav bijusi vajadzības.

Mums ļoti ieinteresēja šī lekcija, jo tā pamācīja, ka lai krātu naudu, nevajag nolikt malā uzreiz visu savu kabatas naudu, vajag mazlietiņ, un tad beigu rezultāts būs apbrīnojams. Ceram, ka mums pasniegs vēl šāda veida lekcijas!

IMG-20160405-WA0033  IMG-20160405-WA0031 1

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *