KRISTĪNE ERASMUS+ EASY LATVIJĀ - 19.03.2016

Tā kā decembrī devos uz Čehiju un tur labi pavadīju laiku, redzēju Čehijas skaistākās vietas, nobaudīju tradicionālos ēdienus, pienāca mana kārta Nikol izrādīt Latviju. Viņa atbrauca ātrāk, jau sestdien vakarā. Es iepazīstināju viņu ar Amandu un devāmies mājās pavakariņot. Tad, pēc dažām stundām, sataisījāmies un devāmies uz ” Veco vikingu” izdejoties. Nākošā diena bija pilnībā brīva, tajā mēs devāmies uz SPA relaksēties, tur mēs satikām Megiju un Kristiānu ar savām meitenēm no Čehijas. Tur visas sešas kopā labi pavadījām laiku. Tālāk pa nedēļu sekoja skolas veidotās aktivitātes. Bijām plānojušas darīt vēl daudzas lietas kopā, bet laika nebija visai daudz. Tā arī nedēļa paskrēja. Pēdējā dienā devāmies uz noslēguma balli Promenādē. Nikol tā ļoti patika, viņa bija sajūsmā par pavadīto laiku un nevēlējās braukt mājās. Pati personīgi ieguvu jaunus draugus un neaizmirstamas atmiņas, Paldies par iespēju pieteikties projektam.

HRONIKA 101

HRONIKA 093

HRONIKA 102

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *