Kūka Latvijas dzimšanas dienā - 24.11.2015

Valsts svētku nedēļā tāpat kā citas klases, mēs piedalījāmies kopējā milzīgās svētku kūkas cepšanā. Rezultāts bija lielisks – kūka bija skaista un garda. Un mums bija prieks iesaistīties rekorda īstenošanā – tik liela dzimšanas dienas kūka vēl nebija ēsta!

Tāpat Patriotisma nedēļā notika sacensības, kurās klases bija viena otrai bija sagatavojušas dažādus izaicinājumus. Arī mēs izdomājām savu izaicinājumu, ko vajadzēja izpildīt citām klasēm, bet pretī dabūjām uzdevumus no skolas biedriem. Piemēram, vajadzēja salikt puzli – Latvijai raksturīgu bildi, fiziski parādīt cik Latvijai šogad paliek gadu, apliecināt savu mīlestību Latvijai un to iemūžināt vai no saviem apģērbiem izgatavot improvizētu Latvijas karogu. Uzdevumi bija ļoti dažādi – jautri un nopietni, patriotiski un mīļi. Šādas dzimšanas dienas svinības ar kūku un atrakcijām bija labākās, kas piestāvēja Latvijas godināšanai!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *