Kur ir prieks – tur mīt arī talants! - 12.04.2016

Mācību gads strauji tuvojas noslēgumam. Un drīz, jau pavisam drīz no astotās klases iesoļosim devītajā – izlaiduma klasē! Un tas nozīmē, ka ne tik tālu vairs ir tas brīdis, lai izlemtu – ko darīt tālāk? Tā nu pamazām sākam lūkoties uz pasauli aiz skolas sienām. Bijām ziepju darbnīcā un dzirdējām, ka arī no mazas idejas var izaugt uzņēmums. Tad nu šoreiz ņēmām dalību projektā “atvērto durvju dienas Latvijas uzņēmumos” un mūs laipni uzņēma LSEZ pārvalde, pastāstot gan par to, ko gan īsti nozīmē šī sarežģītā abreviatūra “LSEZ” (Liepājas speciālā ekonomiskā zona), gan arī to, ko tas dod mūsu pilsētai un biznesa vides attīstībai kā tādai. Izbraucām lielu un skaistu loku pa pilsētu, nemaz nenojaušot, cik plašu pilsētas daļu var ieskaitīt LSEZ zonā. Un galu galā, devāmies uz Liepājas Biznesa Centru un ielūkojāmies uzņēmuma LESJӦFORS darbībā un saņēmām ļoti labu moto tālākai izvēlei dzīvē: “Kur ir prieks, tur mīt arī talants!!!” Tad nu – mēģināsim vienmēr iet turp, kur mūs nes sirds, lai prieks vairo mūsu talantus un nes panākumus dzīvē!thumbnail_IMG_8521 thumbnail_IMG_8523 thumbnail_IMG_8524 thumbnail_IMG_8526 thumbnail_IMG_8528 thumbnail_IMG_8531

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *