Labākie lasītāji ir 5.B klasē! - 13.04.2018

Jau vairāku mēnešu garumā notika gatavošanās skaļās lasīšanas konkursam. Pirmā kārta notika jau pagājušā gada decembrī, kad mūsu klasē literatūras stundā, sīvā konkurencē un pēc trīs dažādu viedokļu uzklausīšanas, klases žūrijas, klases kolektīva un skolotājas balsojuma rezultātā, tika noteikti labākie klases skaļie lasītāji, kuru uzdevums bija ne vien izteiksmīgi un saprotami nolasīt izvēlētās grāmatas fragmentu, bet arī veicināt klasesbiedru interese par jaunāko bērnu un jauniešu literatūru. Klasē izvirzījās trīs galvenie līderi – Annija, Tomass un Paula Marta. Tomēr lielajā reģionālajā pusfinālā piedalījās Annija Znotēna, kas pārstāvēja visas Liepājas Raiņa 6.vidusskolas godu! Malacis Annija! Atzinība godam nopelnīta!

dav

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *