LATVIAN TEAM 2. - 20.04.2016

Pēc trīs uzņēmumu prezentācijām, katra valsts sadalījās grupās. Bija Turku, Bulgāru, Itāļu1. , Itāļu2., Latviešu1. un Latviešu2. grupa. Latviešu 2. grupā bija Kristiāna Gvozda, Rūdolfs Beitiņš, Madara Varna un Deniss. Atlikušā diena sastāvēja no vairākiem uzdevumiem. Sākumā , lai pēc trīs prezentāciju noklausīšanās izkustētos, viņi zspelēja vienu stafeti, pēc tam mums iedeva glāzītes un uzdevums bija izveidot pēc iespējas augstāku piramīdu, mūsu (latviešu 2.) komandai netrūka idejas, lai mūsu piramīda izskatītos lielāka. Pec piramīdām katrai grupai tika izdalītas glāzītes, sulas ,salmiņi,āboli un citas lietas priekš kokteiļa izveides. Bija jāizveido kokteilis, kurš būtu maksimāli labi noformēts,  lai klients būtu gatavs maksāt par to iespējami augstāko cenu, kā arī, protams, garšu sajūtām bija nozīme. Bet tas vēl nebija viss, kokteilis bija arī jāreklamē, pastāstot no kā tas sastāv un kāpēc to ir vērts izvēlēties.  Pēc tam bija jāizvēlas kādu uzņēmumu, par kuru bijām klausījušies prezentācijās un jāapraksta, ar ko viņš ir labāks un izdevīgāks par citiem uzņēmumiem. Kad šis uzdevums bija izpildīts, visām komandām bija jāizvēlas lapiņa ,kur bija uzņēmumi rakstīti un pēc tam par izlozēto uzņēmumu bija jāizveido video, tādu , lai šis uzņēmums varētu izmantot šo video kā reklāmu. Mūsu grupa izlozēja kafejnīcu ‘Darbnīca’, par banānu un šokolādes kūku. Mums bija vairākas idejas kā veidot video, bet video bija jābūt 30 sekunžu garam. Bija grūti iekļauties pāris sekundēs, bet saliekot idejas kopā izdevās labs video, pēc mūsu domām. Diena bija interesanta..

rwrwrwr

wwwwwwwwww

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *