Lielā sporta diena - 19.09.2017

Šī sporta diena mums notika 8.septembrī. Tas notika Pērkones parkā. Mums bija jāpilda dažādi uzdevumi. Protams ne visus mēs izdarījām perfekti. Bet tā visumā mums gāja labi.

Viens no uzdevumiem, kas mums īsti nepadevās bija cilvēku piramīda. Mums bija viens grupu darbs, kur bija lapiņa un tur bija jāraksta par 6.vidusskolu. Manuprāt interesants uzdevums bija, kad mums pašiem bija jāizveido krievu vārds.

Kamēr mēs atpūtāmies, mēs taisījām dažādas bildes ar mūsu skolotāju un mēs vēl uzēdām dažas maizītes un, protams, arī padzērāmies.

Pozitīvs bija tas, kad mums padevās daudzi un gandrīz visi uzdevumi. Negatīvs bija tas, kad dažreiz kāds neklausījās vai nepiedalījās.

Es gribētu , lai mēs vēl atkārtojam šādus pasākumus, jo ir interesanti ar klasi kaut kur aiziet, jo tā mēs vairāk viens otru iepazīstam!

Samanta Pieče 5.a klase