Liepāja mākslinieku acīm - 27.01.2016

Tā kā visi bijām aizgājuši uz koncertzāli “Liepājas dzintars”, nolēmām apmeklēt arī izstādi, kas bija skatāma viesnīcā “Promenāde” – “Liepāja mākslinieku acīm”. Tajā apkopoti 20 mākslas darbi no 15 māksliniekiem – viņu sajūtas, redzējums par pilsētu, kas atspoguļojas viņu radītajos darbos. Mums bija iespēja aplūkot Liepājā pazīstamā 20. gadsimta arhitekta Karla Eduarda Strandmana, fotomākslinieka Jura Kmina, gleznotājas Marinas Afansjevas, baltvācu mākslinieka Ludviga Volfeila, Dzintras Rozentāles, pilsētas galvenās mākslinieces Agitas Ansules, Gintas Stavrovskas un Gaļinas Rjabkovas gleznas, kā arī citu Latvijas mākslinieku darbus.

IMG_0329  IMG_0325 IMG_0324 IMG_0326

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *