Mācamies taisīt un reklamēt, kaut vai kokteili! - 20.04.2016

Tā kā lielos vilcienos Erasmus+ projekts ir balstīts uz uzņēmējdarbību, sava biznesa veiksmīgu izveidošanu un tā jo tālāk, tad ar ārzemniekiem var teikt katru dienu norisinājās dažādas darbnīcas, kas bija ar to saistīts. Vienu no tām izmēģināja Deniss, kurš arī uzņēma viesi savās mājās, kā arī Madara V. Šajā reizē bija kopā ar savu grupu jāizveido kokteilis, kurš būtu maksimāli labi noformēts,  lai klients būtu gatavs maksāt par to iespējami augstāko cenu, kā arī, protams, garšu sajūtām bija nozīme. Bet tas vēl nebija viss. Viņš bija arī jāreklamē, pastāstot no kā tas sastāv un kāpēc to ir vērts izvēlēties. Darbnīca, kā stāsta Madara un Deniss bija ļoti interesanta un garšīga…

4

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *