Mācību ekskursija uz IT nodarbību - 10.10.2017

10.oktobrī mēs braucām uz IT nodarbībām Rīgā . Manuprāt , mācības bija ļoti noderīgas un klasei likās , ka varētu būt interesanti , protams, visiem vairāk likās , ka vislabākā daļa no Rīgas brauciena bija IT nodarbību beigas , kur varēja saņemt uzkodas un citus našķus, un padzērienus. Bet kopumā bija ļoti intersanti redzēt un drusku pamācīties ,kā piemēram, veidot tabulas , kādos veidos un kādā interneta mājaslapā vai aplikācijā. Beigu beigās mēs ar klasi un Windows IT projektu noslēdzām vienojumu , kurā mācīsimies apgūt visu tēmu un nodarbību plašāk, jo galu galā mūsu klasi bija izvēlējušies no visas valsts un , manuprāt, mums tāds ir liktenis . Kopumā no visas Latvijas šajā nodarbībā piedalās tikai četras klases – Mēs , 12.klase un  no Rīgas skolas divas klases.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *