Mākslas izstāde (augstākās klases mākslinieku darbi) - 05.09.2016

Jūs domājat, ka tiešām tikai grāmatas lasām, kontroldarbus rakstām un kaļam iekšā maksimāli daudz informācijas? Jā, dažos mācību priekšmetos gan līdzīgi ir, bet runa šoreiz mums ir par angļu valodu, bet ne būt par parastu, bet gan par RADOŠO angļu valodu.. Jo pirmajā it kā nopietnajā skolas dienā tak nevar ņemt tiešām visu nopietni un slīkt iekšā gudrības, vai ne? Tāpēc mums bija iespēja pierādīt katram savas skills vai tieši pretēji, iedarbināt mūsu mazliet ierūsējušo māksliniecisko pusi. Skan daudzsološi, bet pats labākais, kas bija arī! Ņēmām un zīmējām viens otram kādu sejas daļu, mainoties katru reizi, kad uzzīmēta piemēram mute, tādējādi nāca nākamais un zīmēja acis. Ejot pa riņķi, rezultāts bija baigi labbbaaiis.. Bez jokiem!

mākslas izstāde 3

mākslas izstāde

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *